Služby

Vzkaz duše

Z Vašeho energetického pole načítám Vaše mentální/emoční/karmické vzorce, které momentálně potřebujete ke své léčbě, posunu, rozpuštění karmických závazků či transformaci. Někdy se ukáží i obrazy minulých příběhů (životů), se kterými máte v tomto životě spojitost, či rodová karma Vašich předků. Tyto vzkazy přímo a pouze určené pro Vás, souborně nazývám Vzkazy duše. Co jsou to Vzkazy duše a jak fungují, jsem rozepsala na úvodní straně ZDE.

Čtení probíhá na dálku a to tak, že mi napíšete problém/záležitost/nemoc, u které si přejete, abych Vám přeložila její vzkaz pro Vás. Já Vám obratem sdělím orientační termín, kdy Vám v audio nahrávce pošlu vše, co mi k tomu bude ukázáno a sděleno. U jednoho tématu se obvykle otevřou 1-2 akašické záznamy a s nimi související mentálně-emoční vzorce.

Obdržíte ode mě tedy hlasovou nahrávku v délce cca 5-8min, ve které vám popíšu všechny vzkazy, které se u vaší tematiky otevřou, a nastíním, jakým způsobem se s nimi dá pracovat, aby Vás záležitost již dále neovlivňovala. Vzkaz duše vypracovávám obvykle do pár dní, max. do 1-2 týdnů, dle aktuální situace.

 
Pro nacítění Vašeho energetického pole Vás poprosím, pošlete mi Vaši současnou fotografii, kde vám jde vidět do očí + nastínění Vašeho problému.

Cena této služby 850Kč (35EUR) za jedno téma zpracované formou audio nahrávky, kterou posílám přes mail nebo Messenger. Pro tuto službu mě kontaktujte buď přes kontaktní formulář, nebo přes Messenger na FB stránce Vzkazů duše ZDE.

Číslo účtu: 2701051088/2010 (Fio)

IBAN pro SK: CZ1320100000002701051088

Platbu za Vzkaz duše posílejte, prosím, až poté, co se Vám ozvu s orientačním termínem vyhotovení. Děkuji.

Po uskutečnění služby odesílám vyhotovenou fakturu za přijatou platbu.

Vzkaz duše + online KONZULTACE

V případě této služby ode mě obdržíte audio nahrávku se Vzkazem duše, stejně jako v předchozím případě. Následně se však spojíme na telefonní/online konzultaci a společně Vás ze starého příběhu vyvedeme, aby u Vás již nebyl aktivní a byl uzavřen jak na mentální rovině myšlenkových vzorců, tak na emoční rovině (pochopení a opuštění traumatu).

Váš vzkaz duše tedy přenastavíme, uzdravíme a o(d)pustíme tak, abyste prožívali realitu, kterou si prožívat chcete a zrušili tak stav, kdy se vám opakovaně děje něco, co vám ubližuje.
 
Cena této služby je 2200 Kč/90min. (90EUR). Součástí balíčku je vypracování Vzkazů duše, které stahuji dle potřeby průběžně během konzultace.
 
Případně 1500Kč/60min.

Pro tuto službu mě kontaktujte buď přes kontaktní formulář, nebo přes Messenger na FB stránce Vzkazů duše ZDE

Číslo účtu: 2701051088/2010 (Fio)

IBAN pro SK: CZ1320100000002701051088

Platbu za Vzkaz duše+konzultaci posílejte, prosím, až poté, co se Vám ozvu s volnými termíny. Děkuji.

Po uskutečnění služby odesílám vyhotovenou fakturu za přijatou platbu.

Pozn.: Pokud ke mně chcete-li na konzultaci ke vzkazu duše, který jste si ode mě nechali vyhotovit někdy v minulosti, pak je cena za terapii snížená na 1600Kč/90min (65EUR).

Popř. 1100Kč/60min.


Jméno duše

Sdělení jména Vaší duše, tedy zvukové frekvence Vašeho Vyššího já, které s Vámi v tuto chvíli nejvíce rezonuje. Jedná se o mantru a funguje jako osobní vysokovibrační kód pro přímé spojení s vyšším Já. Svoje vlastní zkušenosti o tom, co všechno mi přijetí mého jména duše v životě spustilo, jsem sepsala ZDE.

Jméno sděluji i s krátkým popisem významu jména/aktuální mise Vaší duše.

Cena této služby je 1500Kč. (60EUR).