Služby

Vzkazy duše

Z Vašeho energetického pole načítám Vaše mentální/emoční/karmické vzorce, které momentálně potřebujete ke své léčbě, posunu, karmickým závazkům či transformaci. Někdy se ukáží i obrazy minulých příběhů (životů), se kterými máte v tomto životě spojitost, či rodová karma Vašich předků. Tyto vzkazy přímo a pouze určené pro Vás, souborně nazývám Vzkazy duše. Co jsou to Vzkazy duše a jak fungují, jsem rozepsala na úvodní straně ZDE.

Čtení probíhá na dálku a to tak, že mi napíšete problém/záležitost/nemoc, u které si přejete, abych se Vám přeložila její vzkaz pro Vás. Já Vám většinou obratem sdělím orientační termín, kdy Vám v psaném textu pošlu vše,co mi k tomu bude ukázáno a sděleno. U jednoho tématu se obvykle otevře 1-2 akašické záznamy a s nimi související mentálně-emoční vzorce.
Dále Vám při následném telefonním hovoru pomohu tuto záležitost přenastavit a uzdravit tak, abyste prožívali realitu, kterou si prožívat chcete a zrušili tak stav, kdy se vám opakovaně děje něco, co vám ubližuje.
 
Pro nacítění Vašeho energetického pole Vás poprosím, sdělte mi v rámci dotazu i Vaše celé jméno a datum narození + nastínění Vašeho problému.
 
Cena této služby je 1700 Kč,v ceně je kromě odeslání Vzkazu duše i video/telefonní konzultace, během které společně provedeme potřebnou terapii pro uzdravení Vaší situace.
 
POZN.: V současné době tuto komplexní službu poskytuji POUZE zájemcům o Konzultaci 2v1 (info ZDE), neboť sama z časových a rodinných důvodů nejsem v tuto chvíli realizovat časově náročné konzultace.

Rychlovzkaz duše

Pokud na svoje téma spěcháte a nejedná se o komplexní problém, ale „pouze“ jedno vyhraněné téma, ke kterému byste rádi obdrželi energetický náhled, pak využijte Rychlovzkazu. Obdržíte ode mě hlasovou nahrávku v délce cca 8-15min, ve které vám popíšu všechny vzkazy, které se u vaší tematiky otevřou, a nastíním, jakým způsobem se s nimi dá pracovat, aby Vás záležitost již dále neovlivňovala. Rychlovzkaz vypracovávám do pár dní, max. do 1-2 týdnů, dle aktuální situace.

Cena této služby 777 Kč za jedno téma zpracované formou audio nahrávky, kterou posílám přes mail nebo Messenger. Pro tuto službu mě kontaktujte buď přes kontaktní formulář, nebo přes Messenger na FB stránce Vzkazů duše ZDE.

 

SEN jako Vzkaz duše

Tuto službu můžete využít, pakliže si pamatujete nějaký výrazný sen či symbol v něm, případně se Vám tento sen i opakuje. Pokud nerozumíte jeho významu a vnímáte, že má pro Vás důležité poselství, které byste rádi pochopili, pak Vám sen mohu pomoci přeložit.

Cena této služby 777 Kč za jeden symbol/tematiku. Tedy pokud jich máte ve snu více (nebývá časté), pak platíte za překlad každého jednoho symbolu/tématu. 

 

Jméno duše

Sdělení jména Vaší duše, tedy zvukové frekvence Vašeho Vyššího já, které s Vámi v tuto chvíli nejvíce rezonuje. Jedná se o mantru a funguje jako osobní vysokovibrační kód pro přímé spojení s vyšším Já. Svoje vlastní zkušenosti o tom, co všechno mi přijetí mého jména duše v životě spustilo, jsem sepsala ZDE.

Jméno sděluji i s krátkým popisem významu jména/aktuální mise Vaší duše.

 

Cena této služby je 1222Kč.