O mně

Svoji první část života jsem prožívala vcelku konvenčně – po asi 25 let jsem byla obyčejná holka, která se během studií na střední potkala s nepříjemnou nemocí – dermatilománií. A tak se veškerý můj niterný svět skládal pouze z toho, ze všech sil se (nejenom) z této diagnózy nezbláznit. Tehdy jsem totiž nechápala, že nemoc není nepřítel, ale volání duše.

Byla to však jedna z nejúžasnějších zkušeností mého života, protože jsem díky ní objevila to nejcennější – sebe. Předcházelo tomu však několik let hledání, jak z bludného kruhu neuróz, psychóz a šíleného OCD v podobě dermatilománie vyskočit ven. Během mé snahy o znovunalezení fyzického zdraví jsem postupně pohřbila svoje předchozí já, o kterém jsem si myslela, že je mojí pravou podstatou. Postupně jsem změnila bydliště, životní styl, partnera, zaměstnání. Padlo i spousta předsudků, změnila jsem náhled na život, na stravu, priority.

A tak mě touha po fyzickém zdraví vedla k uzdravení nejenom mého těla, ale i mysli. Vedla mě k přezkoumání mých vnitřních nastavení, tužeb. K prověření vztahů, které jsem si utvářela ve svém okolí, k detoxikaci těla i mysli. Odměnou za moje upřímné úsilí jsem se postupně začala setkávat se svojí pravou podstatou, se svojí Duší. Postupně jsem s Ní  – vlastně se sebou samotnou –  navazovala spojení v meditacích, ve kterých jsem kolem roku 2018 začala stahovat informace ke svým nynějším i minulým inkarnacím skrze Akašické pole vědomí. Tehdy jsem ani nevěděla, co to je – dělo se to zkrátka intuitivně.

Po plném vstoupení do své síly (a prvně po odblokaci spousty podvědomých programů, které mi to do té doby znemožňovaly) se mi Akašický kanál vědomě otevřel, stejně jako několik dalších schopností intuitivního nazírání na svět, za což jsem hluboce vděčná. V tu chvíli mi začalo dávat smysl, proč jsem se již od svých 14 let namísto dívčích románků hltala veškeré dostupné knihy o metafyzice, léčitelství i ezoterice.

Nyní přišel čas, kdy cítím volání se o své dary podělit, a pomoci i vám přeložit VZKAZY, které vám posílá vaše duše – ať už v podobě opakujících se nežádoucích situací, vzorců chování, myšlenek či emocí. Poskytuji náhled na vaše myšlenkové vzorce a programy skrze VZKAZY DUŠE, díky kterým můžete okamžitě pochopit souvislosti svých problémů, karmické vztahy nebo pouta a následně přestat být obětí situace a začít ji léčit skrze svůj nový postoj – postoj tvůrce.

Jako malá holka jsem si přála být učitelkou, potom léčitelkou, a nakonec překladatelkou. Myslela jsem si však, že si během života budu muset vybrat jen jedno z toho. Život mě však překvapil svojí neuvěřitelnou kreativitou a splnil mi mé přání na 100% – umožnil být vším naráz. Za znovunalezení svého poslání jsem hluboce vděčná a nacházím ve své práci velikou radost, kterou nyní probouzím skrze dar vidění vzkazů duše ve všech, kteří chtějí jejím překladům naslouchat.

Lucie Claristaé