25let s alergií

„…Mám sennou rýmu, jarně-letní alergii na traviny, seno, prach, některé obilniny a stromy. Pšikám, vše mě svrbí, červené oči. Roky chodím na alergologii, klasické prášky, vakcíny, jednou kortikoidová injekce. Zkoušela jsem např. i akupunkturu, všechno bez výsledku, alergie je stále a dost mě omezuje. Léto bych si ráda užila, byla venku, ale občas musím zůstat doma, neustále tahám hromadu kapesníků, hůře se mi dýchá, beru utlumující prášky atd….“

Loni v létě jsem obdržela tento e-mail od jedné krásné ženy, která sebrala odvahu a řekla si o vzkaz duše. Ten se týkal krize vztahu rodičů, když bylo té ženě asi 9 let. I ona sama si vzpomněla, že alergie jí začala právě v té době.

Tehdy jsem ještě posílala vzkazy duše v psané formě, tedy žádné audio, žádná aktivace mým hlasem. „Jenom“ pár vět (teda spíš odstavců 😃 ). Písmenek, které jí změnily život a mně potvrzují, jak velkých zázraků a požehnání mám to štěstí být součástí.

Byly jsme tehdy domluvené na osobní terapii, ze které nakonec sešlo. A přesto pravda udělala svoji práci. Před pár dny mi od ní přišel velmi dojemný text, ve kterém se mimo jiné zmínila i o alergii, která ji provázela přes 25 let.

„V první řadě Vám chci hrozně poděkovat, protože jste mě posunula a nevím, co za to může, ale myslím, že jsem udělala velký pokrok, jsem za to velmi šťastná a vděčná. (…) Letos v létě jsem byla s alergií naprosto bez problémů (první rok od 9 let). Děkuji…. „

Pravdu poznáte velmi snadno. Je strohá a nepáře se s vámi. Nepotřebuje komentář ani veřejný souhlas. Ale je velmi štědrá – odvahu k jejímu přijetí obdarovává třeba právě zázračným uzdravením.

S úctou k vaší odvaze a trpělivosti Pravdy, tiše čekající na přijetí,

Lucka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.