Dovoluji si VIDĚT

Tady a teď se rozhoduji VIDĚT PLNOU PRAVDU ve všech projevech a záznamech mého života. Dovoluji si vidět a cítit všechny aspekty mých zkušeností, emocí a spekter mého bytí a to napříč všemi mými záznamy, světy, časy, životy a fragmenty.

Tady a teď plně přijímám svoji schopnost vidět i se všemi důsledky, které tato schopnost přináší. Rozhoduji se neuhnout svým zrakem a vždy plně vidět pravdu a rozhoduji se jít vstříc veškerým navazujícím zkušenostem, emocem, bolesti i dalším záznamům, plynoucím z toho, že VIDÍM.

Rozhoduji se nepokřiveně vnímat vše, co vidím, rozhoduji se neklopit zrak, rozhoduji se plně přijmout ZODPOVĚDNOST z toho, co ve mně samotné vše viděné spouští, a s láskou si dovoluji v následku tohoto vidění plně vstoupit do SÍLY ČINU a AKCE vycházející z vidění pravdy.

Nastavuji si, že vidět vše, napříč spektry a přetvářkou, je bezpečné a osvobozující. Ruším strach z toho, vidět ryzí pravdu, a beru si zpět tuto svoji schopnost, navzdory tomu, kolik bolesti mi v minulých sekvencích mého bytí způsobila.

Vidět znamená vědět, a proto se rozhoduji vždy a s naprostým klidem VĚDĚT, jak naložit s tím, co vidím, a jaké nezbytné kroky v plné lásce a síle z pozice klidu podniknout.

Ruším veškeré sliby a závazky, které svazovaly můj vidění a vědění a rozhoduji se plně integrovat veškeré předchozí negativní záznamy, ve kterých mi vidění přineslo utrpení, bolest, strach či ztrátu. Přijímám je jako moji součást, jako vědomí toho, jak bolestné může být vidět i nevidět, vystupuji z těchto vzorců, dovoluji si cítit radost z toho, že mohu zřít svět vnitřní i okolní, neboť se rozhoduji, že je to odteď již bezpečné, ať už vidím cokoli.

Děkuji, děkuji, děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.