Jak se mi změnil život, když jsem poznala svoje JMÉNO DUŠE

Když jsem začátkem roku 2019 zjistila, co je to jméno duše, a následně se mi podařilo najít ženu, která mi ho byla schopna zjistit, neváhala jsem a oslovila ji. Cítila jsem, že všechno, co jsem se doposud o jménu duše dozvěděla, se naplní – a také že ano.

Jméno duše je Váš osobní, vysokovibrační kód. Mantra. Spojení s Vaším Vyšším já. Tím, že se jméno duše dozvíme a následně si ho začneme prozpěvovat nebo opakovat, je to, jako bychom zvedli telefon a přímou linkou volali svému Vyššímu já.

Snažila jsem se probudit v sobě svoje Vyšší já už dříve, což se mi sice dařilo, ale šlo to namáhavě. Občas se mi „tam“ zatelefonovat podařilo, občas méně, často však náš telefonát jakoby chrčel a já pořádně neslyšela, co se mi moje moudřejší část snaží vzkázat. To už se nyní s vědomím mého jména duše neděje.

Po obdržení mého jména Duše – Claristaé – se nejdřív zdánlivě nic. Po několika měsících jsem zjistila, že se mi jemně otevřel Akašický kanál. Začala jsem si vzpomínat na svoje předchozí inkarnace na této planetě. Vzápětí jsem se začala rozvzpomínat na svoje léčitelské a tzv. jasno-vidné schopnosti.

Předtím jsem se pořád sama sebe ptala, co bych chtěla v životě dělat, jaké má být moje poslání a ideální zaměstnání. Po obdržení jména Duše jsem se do roka rozvzpomněla na úkoly, které zde na planetě Zemi mám, a začala je s radostí plnit. A co je nejzásadnější – vzpomněla jsem si, kdo jsem.

Věřím, že bych k tomu všemu došla i bez aktivace skrze Jméno duše, ale jedním jsem si na 100% jistá – určitě by to trvalo déle a ta cesta by zdaleka nebyla tak přímočará. Děkuji, děkuji, děkuji. Lucie Claristaé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2024 vzkazyduse.cz | Obchodní podmínky