VZKAZ DUŠE: Slib mlčenlivosti

Věděli jste, že naše mysl je při použití správných slov/vět jednoduše programovatelná? A pokud ano, programujete sami sebe často?

——————————

Jedním z takových programů, který si spousta z nás nese z dávné minulosti, je program MLČENLIVOSTI. Vypadá to možná jako neškodná věc, ale dokáže udělat pěknou paseku…

Tak jako jedné krásné víle, která kdysi dala slib mlčelivosti muži, s kterým počala dítě v příběhu, kde ho milovala a zároveň se i bála, aby ji neodvrhl za to, kdyby někdy řekla pravdu. Pravdu o tom, že vysoký církevní hodnostář má dítě s ženou, která se kvůli němu z lásky zavázala k mlčenlivosti na věky věků, aniž by věděla, co slůvko NAVŽDY znamená.

Nikomu neprozradila, kdo je otec jejího dítěte, který se občas tajně vyskytoval a poskytoval jim oběma ochranu i bydlení. On ji nemiloval, choval se k ní poměrně hrubě… Jen ji využil a dodnes využívá. Ona by už z toho pouta možná chtěla ven, možná by ten neférový vztah z dnešní doby, v kterém onen muž neplánuje žádnou společnou budoucnost, nějak posunout. Ale nejde to, a odejít také nelze, pouto je moc silné.

Zavázala se mu svojí poslušností navěky, stejně jako církvi, aby přežila ona i dítě. A aby byla milovaná. Nevěděla, že takhle láska nevypadá… Dodnes jí v opuštění bludného kruhu závazku a závislosti brání právě onen slib MLČENLIVOSTI.

TADY A TEĎ RUŠÍM VEŠKERÉ SLIBY, ÚMLUVY A SMLOUVY, které jsem se kdy rozhodl/a dát. RUŠÍM VEŠKERÉ SLIBY MLČENLIVOSTI VŮČI SOBĚ I OSTATNÍM, a to napříč všemi časy, prostory a světy! Tady a teď se rozhoduji být SVOBODNOU bytostí v Pravdě a ruším všechna rozhodnutí,která mi v tom doposud bránila.

Děkuji. S láskou a úctou k vašim příběhům

Lucka Claristaé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.