VZKAZ DUŠE: Začarované peníze

TADY A TEĎ RUŠÍM VŠECHNY SVOJE PŘÍSAHY Z TOHOTO I VŠECH OSTATNÍCH PŘÍBĚHŮ, ČASŮ A PROSTORŮ,A TO VŠECHNY PŘÍSAHY OHLEDNĚ VZTAHŮ, ZDRAVÍ, ŽIVOTA I PENĚZ.

Dnešní vzkaz duše naprosto miluju. Má totiž atypické, vzrušující kulisy a navíc… Jsem mu dala víc jak půl roku života, aby stihl ukázat, zda jeho uzření a vyléčení bude opravdu tak přelomové, jako se jevilo. A ono vážně ano. Na konci příběhu stojí muž, který má asi tři různé práce, ve kterých je ve všech úspěšný a baví ho, a peněz má tolik, že každý měsíc ušetří bokem. Pojďte se do toho příběhu podívat se mnou.

Byl to milý, mladý, krásný muž, který ať se snažil jak chtěl, nedařilo se mu objevit vhodnou práci. Buď se sdíral s obrovským vypětím sil, aby si dostatečně vydělal, anebo naopak seděl doma a kousal si nehty z toho,kolik už pročetl inzerátů a na kolik pohovorů se chystá. Výsledkem byly zdravotní obtíže z těch povolání, které pro něj v průběhu snažení nebyly vhodné, a přeplněný životopis spoustou různorodých popisů zaměstnání, které každých pár měsíců přibývaly.

Už nevěděl, co má zkusit, a když už se mu něco podařilo vydělat navíc nad životní minimum, vždy se našel nějaký nečekaný výdaj. Peníze se od něj neustále kutálely pryč. Zkrátka začarovaný kruh. Několik let!

Ačkoli to ke velmi čestný muž, našli jsme u něj děsivý vzorec ze starého příběhu duše, kde se zařekl, že nikdy nebude vydělávat peníze poctivě, což dnes nedávalo vůbec smysl a sám tento muž z toho byl v rozpacích. Nikdy by nikomu nic nevzal…. A živil se pouze tvrdou prací! Nojo, jenomže za tu tvrdou práci se taktak uživil… Něco tu nesedělo.

Po počátečním otřepání ze vzkazu (obvykle toto bývá ta nejnáročnější část, když se ego vzepře), byla ukázána další souvislost. Kdysi se opravdu zařekl, že se nebude život poctivě. Ale ne proto, že by to byl líný floutek, ale z lásky!

Zamiloval se do cigánky. Nádherná, okouzlující čarodějka, které naprosto propadl. Čekala s ním dítě, kočovníci ho přijali mezi sebe, on zpřetrhal veškeré svoje rodinné svazky i příslušnost k rodné vsi. Dal se ke komediantům, protože ji hluboce miloval. Možná ho ta čokoládová kráska i očarovala, kdo ví 🙂

Každopádně zažíval pár nejšťastnějších let svého života. Vzali ho mezi sebe, a protože byl fyzicky obratný, dělal akrobata. Občas žongloval. Miloval pohyb, salta, přemety, synchronizované sestavy s ostatními. Byl tak šťastný. Bylo to natolik jiné od tvrdé rolničiny a řemesel, u kterých vyrůstal. Kočovný život byl oproti tomu tak svobodný a zábavný!

Zřekl se svých kořenů, rodiny, všeho. Přijal novou komunitu za svoji novou rodinu a u toho si řekl, že už se NIKDY nechce vrátit k tvrdé dřině, ke své původní rodině. Navždy si přál zůstat se svojí milovanou, nádhernou a okouzlující čarodějkou, navždy chtěl vydělávat peníze lehce, ne dřinou. Byla to podmínka, aby ho vzali mezi sebe.

Ten příběh mimochodem nedopadl úplně dobře. Ona si našla nového milence, kočovníka. V tu chvíli se od našeho hrdiny celá jeho nová rodina odvrátila. Nebyl jejich krve, vystrnadili ho. Ona odešla i s jeho dítětem a on se neměl kam vrátit. Tam ten příběh i skončil, v žalu a zklamání.

Jenomže ta přísaha přetrvala dodnes. A tak TADY A TEĎ RUŠÍM VŠECHNY SVOJE PŘÍSAHY Z TOHOTO I VŠECH OSTATNÍCH PŘÍBĚHŮ, ČASŮ A PROSTORŮ,A TO VŠECHNY PŘÍSAHY OHLEDNĚ VZTAHŮ, ZDRAVÍ, ŽIVOTA I PENĚZ. Tady a teď se rozhoduji žít svobodný život v čistotě svazků i záměrů a uzavírám všechny staré příběhy, zkušenosti, přesvědčení a rozhodnutí, které nejsou v nejvyšším souladu a harmonii s mym nynějším životem, s mým Já tady a teď. Děkuji

S láskou a úctou k vašim příběhům,

Lucka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.